
PLT #215 O potrzebie wolności i spokoju ducha- Radek Budnicki w podcaście BFM
W dzisiejszym odcinku Podcastu Lepiej Teraz jestem gościem Bartosza Filipa Malinowskiego w jego podcaście BFM_ Zostałem zaproszony przez Bartka do pierwszej rozmowy na BFM_ w 2022 i nie wiedząc czemu uznał ją za jedną z najciekawszych w krótkiej...
February 23, 20221h 2m
Audio is streamed directly from the publisher (api.spreaker.com) as published in their RSS feed. Play Podcasts does not host this file. Rights-holders can request removal through the copyright & takedown page.
Show Notes
W dzisiejszym odcinku Podcastu Lepiej Teraz jestem gościem Bartosza Filipa Malinowskiego w jego podcaście BFM_
Zostałem zaproszony przez Bartka do pierwszej rozmowy na BFM_ w 2022 i nie wiedząc czemu uznał ją za jedną z najciekawszych w krótkiej historii tego podcastu.
Bartosz jest moim słuchaczem od jakiegoś już czasu i przyznam się Wam, że jego zaproszenie mnie zaskoczyło, ale i było wielkim zaszczytem, bo wiem na jak wysokim poziomie są jego wypowiedzi i materiały, które publikuje w sieci, czy to w formie video, czy audio.
Zgadzam się z tym co napisał na swoim fanpagu, że obaj przeszliśmy coś, co można by nazwać wypaleniem, może przesileniem zawodowym. I obaj cenimy sobie uczucie wolności, swobody i spokoju ducha -- dlatego jesteśmy "na swoim".
.
W dzisiejszej rozmowie przywołujemy:.
Katona.
Marka Aureliusza.
Benjamina Franklina.
Waltera Issacsona.
Tima Ferrisa.
Simona Sineka.
Alaina de Bottona.
Rozmawiamy szczerze o naszych lękach i trudnych decyzjach. Odcinek polecam wszystkim, którzy szukają w życiu równowagi i zmagają się ze stresem (nie tylko) zawodowym.
UWAGA!!!
SPECJALNA WYPRZEDAŻ MOJEGO KURSU „NIEZNISZCZALNI”
OFERTA OGRANICZONA CZASOWO!
KLIKNIJ OBRAZEK LUB LINK PONIŻEJ I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY:
HTTPS://IDEAMAN.TV/NIEZNISZCZALNI-50/
Zostałem zaproszony przez Bartka do pierwszej rozmowy na BFM_ w 2022 i nie wiedząc czemu uznał ją za jedną z najciekawszych w krótkiej historii tego podcastu.
Bartosz jest moim słuchaczem od jakiegoś już czasu i przyznam się Wam, że jego zaproszenie mnie zaskoczyło, ale i było wielkim zaszczytem, bo wiem na jak wysokim poziomie są jego wypowiedzi i materiały, które publikuje w sieci, czy to w formie video, czy audio.
Zgadzam się z tym co napisał na swoim fanpagu, że obaj przeszliśmy coś, co można by nazwać wypaleniem, może przesileniem zawodowym. I obaj cenimy sobie uczucie wolności, swobody i spokoju ducha -- dlatego jesteśmy "na swoim".
.
W dzisiejszej rozmowie przywołujemy:.
Katona.
Marka Aureliusza.
Benjamina Franklina.
Waltera Issacsona.
Tima Ferrisa.
Simona Sineka.
Alaina de Bottona.
Rozmawiamy szczerze o naszych lękach i trudnych decyzjach. Odcinek polecam wszystkim, którzy szukają w życiu równowagi i zmagają się ze stresem (nie tylko) zawodowym.
UWAGA!!!
SPECJALNA WYPRZEDAŻ MOJEGO KURSU „NIEZNISZCZALNI”
OFERTA OGRANICZONA CZASOWO!
KLIKNIJ OBRAZEK LUB LINK PONIŻEJ I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY:
HTTPS://IDEAMAN.TV/NIEZNISZCZALNI-50/