
PLT #157 Jak dać sobie radę z dużymi zmianami w życiu?- Radek Budnicki dla Dominika Juszczyka
Tym razem ja jestem gościem znanego i lubianego podcastera Dominika Juszczyka, który prowadzi podcast Z Pasją o Mocnych Stronach To był wywiad nagrany po serii moich podróży, które odbyłem testując niejako na sobie zalety i wady bycia cyfrowym...
December 4, 20191h 8m
Audio is streamed directly from the publisher (api.spreaker.com) as published in their RSS feed. Play Podcasts does not host this file. Rights-holders can request removal through the copyright & takedown page.
Show Notes
Tym razem ja jestem gościem znanego i lubianego podcastera Dominika Juszczyka, który prowadzi podcast Z Pasją o Mocnych Stronach
To był wywiad nagrany po serii moich podróży, które odbyłem testując niejako na sobie zalety i wady bycia cyfrowym nomadą. Pierwszą połowę roku spędziłem podróżując i mieszkając w Izraelu, Ukrainie, Serbii, Bośni i Hercegowinie i Chorwacji. I tak jak Dominik napisał w opisie tego podcastu:
Rzeczywiście zostawiłem wszystko za sobą.
Zrezygnowałem z mieszkania, które wynajmowałem w wygodnej dzielnicy Kabaty w Warszawie od 10 lat.
Rozdałem i sprzedałem większość rzeczy, które miałem.
Zostawiłem jedynie książki, które wywiozłem do domu rodzinnego w Białymstoku.
Zostawiłem sobie jedynie to, co mogłem zmieścić w plecaku i na sobie.
Ruszyłem w podróż.
Jakie towarzyszyły mi w tym emocje?
Gdzie byłem?
Kogo spotkałem?
O tym wszystkim rozmawiamy w tym odcinku podcastu.
To był wywiad nagrany po serii moich podróży, które odbyłem testując niejako na sobie zalety i wady bycia cyfrowym nomadą. Pierwszą połowę roku spędziłem podróżując i mieszkając w Izraelu, Ukrainie, Serbii, Bośni i Hercegowinie i Chorwacji. I tak jak Dominik napisał w opisie tego podcastu:
Rzeczywiście zostawiłem wszystko za sobą.
Zrezygnowałem z mieszkania, które wynajmowałem w wygodnej dzielnicy Kabaty w Warszawie od 10 lat.
Rozdałem i sprzedałem większość rzeczy, które miałem.
Zostawiłem jedynie książki, które wywiozłem do domu rodzinnego w Białymstoku.
Zostawiłem sobie jedynie to, co mogłem zmieścić w plecaku i na sobie.
Ruszyłem w podróż.
Jakie towarzyszyły mi w tym emocje?
Gdzie byłem?
Kogo spotkałem?
O tym wszystkim rozmawiamy w tym odcinku podcastu.